paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

Připraveno ve spolupráci s Catandcook.cz LaPetit.sk Smoothcooking.cz Chefparade.cz LaCollezione.cz

Recepty


Česká kuchyně

Česká kuchyně

Česká kuchyně bude vždy naše nejoblíbenější. Svíčková omáčka, kuře na paprice nebo ta vůně čerstvě upečených kynutých buchet od babičky nás vždycky nostalgicky vrátí do dětství.

Přečíst recepty »

Francouzská kuchyně Francie

Francouzská kuchyně

Francouzská kuchyně je velice pestrá a rozmanitá, nezahrnuje pouze vína a sýry (roquefort, camembert, brie...), ale klade také velký důraz na zeleninu a mořské plody.

Přečíst recepty »

Italská kuchyně Itálie

Italská kuchyně

Italská kuchyně patří mezi nejlepší a nejoblíbenější kuchyně světa. Je také jedna z nejstarších, původ řady pokrmů sahá až do starověkého Řecka a Říma. 

Přečíst recepty »

Letní osvěžení

Letní osvěžení

Na horké dny plné sluníčka se těšíme celou zimu. Připravili jsme si pro Vás několik receptů na chladivé letní osvěžení plné čerstvého ovoce i bylinek. 

Přečíst recepty »

Saláty

Saláty

Saláty nemusí být nudné, fádní, jen zelenina a nic víc. Zelenina je nedílnou součástí jídelníčku a zde naleznete několik receptů, jak takový salát povýšit na plnohodnotnou lahůdku plnou čerstvých ingrediencí a pestrých kombinací. 

Přečíst recepty »

Sezonní speciality

Sezonní speciality

Vyberte si to pravé ve správný čas. Je mnoho potravin, které nesou přívlastek sezonní. Gurmáni, odborníci na zdravou výživu či špičkoví restauratéři si místních potravin váží a rádi je využívají především v období, kdy mají tu pravou chuť.

Přečíst recepty »

Sladké potěšení

Sladké potěšení

Tečka za dobrým jídlem se schovává v dezertech. Správný dezert se nepodává samostatně, ale až na závěr menu a chuťově by měl harmonizovat s ostatními chody a ukončovat tak celé jídlo.

Přečíst recepty »

Snadno a lehce

Snadno a lehce

Pro vykouzlení lahodných a tělu prospěšných pokrmů nemusíte v kuchyni trávit hodiny. Stačí čerstvé sezónní suroviny, trocha kreaitvity a inspirace našimi recepty. Nezapomeňte, že láska ke svému tělu prochází především žaludkem, tak se neodbývejte.

Přečíst recepty »

Vánoční pečení

Vánoční pečení

Vánoce bez cukrovinek si snad neumíme ani představit, mlsáni u pohádek a filmů prostě k svátkům patří. Připravili jsme pro Vás tradiční recepty našich maminek a babiček, ale také jejich moderní verze. Bez vůně skořice nebo vanilky by to přeci nebylo ono. 

Přečíst recepty »

Zavařování

Zavařování

Objevte kouzlo zavařování! Domácí džemy, marmelády a chutney jsou opravdovou pochoutkou a navíc bez přidaných složek. Jednoduše zpracujete všechny plody a v chladných zimních měsících si tak můžete dopřát slušnou dávku vitamínů, díky kterým se vám každá nemoc vyhne obloukem.

Přečíst recepty »