Reklamace a vrácení

 

Zboží lze bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od jeho obdržení. Zboží pro vrácení musí být s náležitou péčí zabaleno, pokud možno v původním obalu. Společnost Butlers nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv náklady vzniklé při vrácení zboží.

V případě reklamace produktu nejprve prosím nafoťte zboží a fotografie nám zašlete na email info@butlers.cz, poté Vás bude naše zákaznická linka kontaktovat ohledně dalšího postupu. Ohledně dalších dotazů nám zavolejte na tel: +420 777 751 116.

Pokud budete chtít produkty vrátit, tak nás prosím také kontaktujte na emailu info@butlers.cz.

Můžete také vrátit své zboží v jakémkoliv obchodu Butlers v České republice. Vezměte s sebou prosím doručenku. Chcete-li vrátit objemné kusy nábytku dodané dopravcem Toptrans, napište nám na info@butlers.cz nebo zavolejte na infolinku +420 777 751 116 mezi 9:00 a 17:00.

V případě objednávky nábytku, která byla doručená dopravcem Toptrans a která vykazuje zjevné poškození, je nutné, aby tato skutečnost byla zapsána při doručení do přepravního dokladu. Pokud není škoda zjevná, je třeba oznámit poškození do 2 pracovních dnů od doručení na infolinku Butlers.

Opravdu si přejete smazat položku z košíku?
 
 
Smazat