Doprava

Standardní dodávka (DPD, Česká pošta) je k odeslání nejčastěji do 3 pracovních dnů od učinění objednávky, nejpozději do 10 dnů.

Doručení malého nábytku trvá až 21 dní nebo dle dodací lhůty, které jsou zobrazené v popisu produktu před nákupem. Tyto lhůty prosím berte na vědomí před odesláním Vaší objednávky. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet, budeme Vás o tom neprodleně informovat.

 

Způsob dopravy

DPD Private

Pro zásilky do 50 kg a rozměrů daných dopravcem. Zásilka bude doručena nejčastěji do druhého dne od expedování, přesný termín určuje DPD. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. V případě dodání DPD je nutné zadat emailovou adresu i telefonní číslo.

Poštovné: 89 Kč

Toptrans

Pro nadrozměrné zásilky nebo zásilky nad 50 kg. Zásilka bude doručena do druhého dne od expedování. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. Doprava Toptrans je určená pro nadrozměrné zásilky, především pro nábytek.

Cena poštovného se odvíjí od typu dopravy:

STANDARD
- doručení zásilky za první uzamykatelné dveře bez výnosu do patra

Poštovné: 599 Kč

Poštovné: 0 Kč (při objednávce nad 20 000 Kč)

COMFORT
- doručení zásilky včetně výnosu do patra, předpokladem je aktivní asistence příjemce, zásilka max. 100 kg

Poštovné: 899 Kč

Poštovné: 300 Kč (při objednávce nad 20 000 Kč)

COMFORT Plus
- doručení zásilky All-inclusive (2 pracovníci) přímo na místo určené příjemcem (do bytu), včetně avizace, rozbalení, odvozu obalového materiálu a případně starého spotřebiče, max. 3 ks po 100 kg.
- služba je poskytována v rámci měst se sídlem TOPTRANSU
(Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Cheb, Hodonín, Hradec Králové, Jihlava, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Svitavy, Šumperk, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem)

Poštovné: 1 790 Kč

Poštovné: 1 191 Kč (při objednávce nad 20 000 Kč)

Doprava na Slovensko

Zásilku je možné odeslat také na Slovensko. Více informací zde.

 

Doprava zdarma na běžný sortiment je při objednávce nad 2 000 Kč, doprava zdarma na nábytek je při objednávce nad 20 000 Kč (doprava COMFORT je snížená o poměrnou částku).

Opravdu si přejete smazat položku z košíku?
 
 
Smazat