paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem

Zpět

LETNÍ VÝPRODEJ AŽ - 50%

Nadčasový, klasický nebo moderní - velký sekretář HOPKINS s uzamykatelným dílem můžete kombinovat dle libosti. Je vyroben ze světle zbarveného mangového dřeva ve staroanglickém stylu a za dvířky ukrývá 3 fochy na dopisy a jeden foch zamykací. Ve spodní části naleznete dvě zásuvky a dvojitá dvířka se dnem. Tam schováte ale věcí! K dostání další nábytek HOPKINS ve staroanglickém stylu, od středně tmavě zbarvené dřevěné provedení.
HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem
15 990 Kč
cena včetně DPH

Varianty:

10194265  

Artiklové číslo: 10213230

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílem HOPKINS Sekretář s uzamykatelným dílemDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 90 x H 44 x V 117 cm, hloubka rozložení: 70 cm

mango dřevo se starožitným nátěrem

sv. hnědáMohlo by se Vám líbit