paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

TERRACE HILL Konzole na zeď

Zpět

Sníte o kouzelné zahradě s voňavými květinami a větrem lehce si hrajícím s lístky stromů. Pak sněte a zařiďte si i zahradu útulně - s venkovním nábytkem Terrace Hill. Umně zpracovaná řada pro zahrady, terasy a balkony se halí do romantického stylu - se zakřivenými tvary a květinovými ornamenty. Křesla, židle i lavice nabízejí opravdu pohodlné sezení. Stoly, altán i doplňky představují každý skutečný klenot - něco, o čem se vyplatí snít. Zde: Háky do zdi k závěsnému koši Terrace Hill.

Pokyny pro údržbu: vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem.

TERRACE HILL Konzole na zeď
349 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10199411

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 3 týdny.
TERRACE HILL Konzole na zeď TERRACE HILL Konzole na zeď TERRACE HILL Konzole na zeď TERRACE HILL Konzole na zeďDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 9,5 x H 25 x V 36 cm

železo, pozinkované, ošetřené práškovou barvou

hnědá, tm. šedáDalší produkty ze série

Mohlo by se Vám líbit