paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

2. VLNA LETNÍHO VÝPRODEJE AŽ - 60%

Ve spolupráci s Catandcook.cz LaPetit.sk Smoothcooking.cz Chefparade.cz LaCollezione.cz

Snadno a lehce


Pro vykouzlení lahodných a tělu prospěšných pokrmů nemusíte v kuchyni trávit hodiny. Stačí čerstvé sezónní suroviny, trocha kreaitvity a inspirace našimi recepty. Nezapomeňte, že láska ke svému tělu prochází především žaludkem, tak se neodbývejte.

Nadýchané lívance s bezovým sirupem

Nadýchané lívance s bezovým sirupem lívance

Užijte si pozdní víkendovou snídani a trošku se rozmazlete. Lívance se díky našlehání a prášku do pečiva krásně nafouknou a budou lehké jako obláček.

30 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Třešňová smoothie bowl

Třešňová smoothie bowl smoothie bowl

Pětiminutová příprava a nálož zdraví a vitamínů pro vaše tělo, to je smoothie bowl. Základem je mražené ovoce, mixér a různé posypky, kterými si vaše smoothie vystřelíte do chuťových výšin!

5 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Asijské nudle na způsob Pad Thai

Asijské nudle na způsob Pad Thai Pad Thai

Kousek Asie u Vás doma? Inspirujte se receptem na nudle ve stylu Pad Thai plné zeleniny a vychutnejte si tento lahodný pokrm za pouhých 15 minut. Nezapomeňte na křupavou posypku, my nedáme dopustit na arašídy, se kterými nikdy nešetříme :). 

20 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Citrusový salát s lososem

Citrusový salát s lososem Losos

Citrusové ovoce a čerstvé ryby, jedno z tajů středomořské kuchyně. Fenyklu se bát nemusíte, díky nálevu Vám nezhořkne a vychutnáte si ho na maximum. Obzvláště v tomto případě doporučujeme nepodceňovat kvalitu kupovaných ryb. 

30 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Kokosovo-mandlová granola

Kokosovo-mandlová granola Granola

Když jednou ochutnáte domácí granolu, už si nikdy cereálie v obchodě nekoupíte. Pokud ji uchováte ve vzduchotěsné nádobě, vydrží Vám i několik týdnů. Jednoduše tak máte zdravou a lahodnou svačinku nebo snídani vždy po ruce. A třeba kombinace s kokosovým jogurtem a čerstvým ovocem? Naprosto luxusní!

30 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK


| 1 |