paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag
Ve spolupráci s Catandcook.cz LaPetit.sk Smoothcooking.cz Chefparade.cz LaCollezione.cz

Snadno a lehce


Pro vykouzlení lahodných a tělu prospěšných pokrmů nemusíte v kuchyni trávit hodiny. Stačí čerstvé sezónní suroviny, trocha kreaitvity a inspirace našimi recepty. Nezapomeňte, že láska ke svému tělu prochází především žaludkem, tak se neodbývejte.

Ovesná kaše s kokosovým mlékem

Ovesná kaše s kokosovým mlékem Ovesná kaše

Ovesnou kaši na snídani jsme si oblíbili především v chladných měsících, kdy Vás po ránu krásně zahřeje. Zkuste naši variantu s kokosovým mlékem a slaďoučkou marakujou, kterou si bezpochyby zamilujete.

20 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Domácí Baileys

Domácí Baileys Baileys

Pěkně vychlazené lahodné Baileys nesmíte o Vánocích vynechat, tak si připravte tento domácí likér a vychutnejte si ho se svými nejbližšími.

30 MIN PORCE 12
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Oříškový koláč s fíky a medem

Oříškový koláč s fíky a medem Fíkový koláč

Slaďoučké fíky, oříšky, med a šlehačka. Nezní to naprosto božsky? Vychutnejte si tento výborný fíkový koláč pěkně o víkendu s šálkem horkého čaje nebo kávy a odměňte se po náročném týdnu sladkým potěšením.

45 MIN PORCE 8
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Červené kari s kuřecím masem, zeleninou a edamame

Červené kari s kuřecím masem, zeleninou a edamame Kari

Jestli vás něco zaručeně rozpálí, tak je to právě kari. Jeden ze super rychlých a nejoblíbenějších asijských pokrmů si můžete připravit na milión způsobů. My zbožňujeme tohle červené, které je výborné i jen se zeleninou. 

30 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Domácí taštičky Gyoza

Domácí taštičky Gyoza Taštičky

Japonské Gyoza taštičky si zamilujete. Příprava vypadá složitější, ale jakmile si osvojíte ten správný grif, věřte, že si je budete dělat často a rádi. Nejlepší je si udělat více druhů, podávat na jednou a nechat hosty hádat náplně.

35 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Mini matcha bábovky

Mini matcha bábovky Matcha

Znáte japonský zelený čaj Matcha? Oproti klasickému zelenému čaji obsahuje výrazně vyšší podíl antioxidantů, minerálů a vitamínů. Vyzkoušejte naše lahodné mini matcha bábovičky a promlsejte se ke zdraví!

35 MIN PORCE 12
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Letní závitky s tofu

Letní závitky s tofu Letní závitky s tofu

Ze začátku to chce trošku trpělivosti, ale ten výsledek opravdu stojí za to! Čerstvé letní závitky si zkrátka zamilujete. Vymýšlejte si svoje vlastní kombinace nebo načerpejte inspiraci ve vietnamnské kuchyni. 

30 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Nadýchané lívance s bezovým sirupem

Nadýchané lívance s bezovým sirupem lívance

Užijte si pozdní víkendovou snídani a trošku se rozmazlete. Lívance se díky našlehání a prášku do pečiva krásně nafouknou a budou lehké jako obláček.

30 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Třešňová smoothie bowl

Třešňová smoothie bowl smoothie bowl

Pětiminutová příprava a nálož zdraví a vitamínů pro vaše tělo, to je smoothie bowl. Základem je mražené ovoce, mixér a různé posypky, kterými si vaše smoothie vystřelíte do chuťových výšin!

5 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Asijské nudle na způsob Pad Thai

Asijské nudle na způsob Pad Thai Pad Thai

Kousek Asie u Vás doma? Inspirujte se receptem na nudle ve stylu Pad Thai plné zeleniny a vychutnejte si tento lahodný pokrm za pouhých 15 minut. Nezapomeňte na křupavou posypku, my nedáme dopustit na arašídy, se kterými nikdy nešetříme :). 

20 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Citrusový salát s lososem

Citrusový salát s lososem Losos

Citrusové ovoce a čerstvé ryby, jedno z tajů středomořské kuchyně. Fenyklu se bát nemusíte, díky nálevu Vám nezhořkne a vychutnáte si ho na maximum. Obzvláště v tomto případě doporučujeme nepodceňovat kvalitu kupovaných ryb. 

30 MIN PORCE 2
ČÍST CELÝ ČLÁNEK

Kokosovo-mandlová granola

Kokosovo-mandlová granola Granola

Když jednou ochutnáte domácí granolu, už si nikdy cereálie v obchodě nekoupíte. Pokud ji uchováte ve vzduchotěsné nádobě, vydrží Vám i několik týdnů. Jednoduše tak máte zdravou a lahodnou svačinku nebo snídani vždy po ruce. A třeba kombinace s kokosovým jogurtem a čerstvým ovocem? Naprosto luxusní!

30 MIN PORCE 4
ČÍST CELÝ ČLÁNEK


| 1 |