paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní

Zpět

SLEVY AŽ - 70% PROBÍHÁ 2. VLNA VÁNOČNÍHO VÝPRODEJE!

Závěsné křeslo s područkami BABOON je jako dělané pro dny, kdy chcete jen odpočívat a užívat si nicnedělání. Navíc Vám dopřeje pohodlí a styl díky mixu materiálu bavlny, polyesteru a dřeva. K dostání další varianty.

Doplňující informace: maximální limit zatížení 100 kg. Vhodné pouze pro chráněné venkovní použití.

Pokyny pro údržbu: myjte pouze ručně (studená voda, jemné mýdlo). Nepoužívejte bělící nebo jiné chemické čisticí prostředky. Dřevo by se nemělo namočit, špinavé plochy očistěte vlhkým hadříkem. Během zimy skladujte pouze v suchých a čistých místnostech. Nevystavujte konstantnímu dešti. Příliš mnoho přímého slunečního záření může způsobit ztrátu barvy.

BABOON Závěsné křeslo s područkami
999 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10202362

NEDOSTUPNÝ

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ
PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY Z NAŠÍ NABÍDKY

BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní BABOON Závěsné křeslo s područkami - přírodní


Mohlo by se Vám líbit