paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová

Zpět

Režisérská židle BOLLYWOOD je klasika v novém pojetí. Tvar má sice klasický, ale konstrukce je vyrobená z exotického materiálu - bambusu. Opěradlo a sedadlo jsou opět z klasického materiálu - ze lnu. Nejlepší obsazení najde židle v interiéru, pro venkovní prostory je nutné vědět, že bambus nesnese mráz a látka neodpuzuje vodu. Opěradlo lze vyjmout a otočit. K dispozici v dalších variantách.

Další informace: skládací, nosnost až do 100 kg. Potah je snímatelný a lze ho prát při nízkých teplotách (max. 40° C).

BOLLYWOOD Režisérská židle
899 Kč
cena včetně DPH

Varianty:

10196743   10196744   10196745  

Artiklové číslo: 10197221

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 3 týdny.
BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžová BOLLYWOOD Režisérská židle - béžováDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 57 x H 45 x V 90 cm, výška sedáku 50 cm

bambusový rám, potah: 70% bavlna, 30% len

krémová


Mohlo by se Vám líbit