paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami

Zpět
Když slunce pomalu zapadá, setkávají se přátelé a sousedé na zahradě nebo na terase a dávají si první drink. Na takové uvolněné setkání se nejlépe připravíte díky baru Sundowner. Majestátní velikostí a s robustní konstrukcí nabízí tento zahradní nábytek dvě velké, stabilní stoličky, které můžete směle postavit na podlahu, a k tomu střechu z bambusových tyčí. Také přední část zachovává vzhled jako na dovolené. Zůstává jen otázka, jestli na baru namixujete martini, mojita nebo manhattany.
SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami
7 990 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10200210

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkami SUNDOWNER Bar se 2 stoličkamiDetaily Rozměry Materiál Barva
bar: šířka 120 x hloubka 55 x výška 230 cm, šířka stoličky 40 x hloubka 40 x výška 75 cm, výška stolu baru: 105 cm

bambusové dřevo

přírodní


Mohlo by se Vám líbit