paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá

Zpět

Toskánský styl pro terasy, zahrady a venkovní posezení. Stůl Palazzo je vyrobený v italském stylu, ručně vykládaný keramickou mozaikou v tradičních dekorech. Ideální jako odkládací stolek k dopolednímu upíjení espressa nebo večerní sklence vína. K dispozici v dalších variantách. Hodí se k němu židle a stojan na slunečníky Palazzo.

Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem.

PALAZZO Stůl s mozaikou
2 290 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10195491

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 3 týdny.
PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modrá PALAZZO Stůl s mozaikou - krémová/modráDetaily Rozměry Materiál Barva
V 73 cm, průměr 60 cm

železo ošetřené práškovou barvou, matné, keramická mozaika

béžová, modrá


Mohlo by se Vám líbit