paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

LODGE Balkonový skládací stůl - bílý

Zpět

SLEVY AŽ - 70% PROBÍHÁ 2. VLNA VÁNOČNÍHO VÝPRODEJE!

Podobný nábytek doprovázel při expedicích a na cestách nejednoho přírodovědce, dobrodruha nebo objevitele. A důvod je naprosto jasný: balkonový skládací stůl ze série LODGE s držákem pro upevnění na parapet či zábradlí o šířce 5 až 16 cm je stejně praktický jako je pohodlný. Z akátového dřeva s certifikátem FSC. V řadě LODGE najdete lavice, židle, sklápěcí stoly, podnosy a úložný prostor na polštáře.

Abyste mohli stůl co nejdéle požívat, dodržujte následující pokyny: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a osušte čistou suchou utěrkou. V zimě uchovávejte v suchu a chladu v interiéru nebo je zakryjte nepromokavou plachtou, pokud necháváte venku. Po dešti nebo sněhu odstraňte vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a zajistila se cirkulace vzduchu.

LODGE Balkonový skládací stůl
1 190 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10197208

NEDOSTUPNÝ

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ
PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY Z NAŠÍ NABÍDKY

LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý LODGE Balkonový skládací stůl - bílý


Mohlo by se Vám líbit