paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez

Zpět

Nenápadný retro vzhled amerického stylu, v čisté bílé, s jemným opotřebovaným vzhledem a klasickými čistými liniemi (méně hravými v porovnání s francouzským venkovským stylem) - série MAPLE HILL se vyznačuje nadčasovou krásou a skvělou všestranností a kombinovatelností. A to včetně téhle těžké skříně s pravou žulovou deskou na horním dílu (v kombinaci barev hnědé, šedé a bílé, bezpečná pro potraviny) a kvalitní keramikou. Se dvěma zásuvkami s úchytkami na kolejnicích, které jsou jako stvořené na příbory. Pod dřezem dvoukřídlá dvířka. Upozornění: Žulová deska, umyvadlo a přípojky na vodu musí být nainstalovány samostatně. Ze dřeva a MDF, s kováním.

MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez
19 990 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10190915

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřez MAPLE HILL Skříňka, žulová deska, keramický dřezDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 118 x H 65 x V 90 cm, rozměry umyvadlo vnější: 44 x 60,5 x 18 cm a vnitřní: 40,5 x 56,5 x 12 cm

dřevo Paulovie, MDF, pracovní deska ze žuly (vhodná pro přímý kontakt s potravinami), keramický dřez

bílá

určeno pouze do interiéru 

výrobek je dodáván částečně sestavený

žulová deska a umyvadlo musí být namontovány

umyvadlo musí být napojeno na vodovodní a odpadní přípojku

dodávka neobsahuje připojovací vodovodní a odpadní armaturuDalší produkty ze série

Mohlo by se Vám líbit