paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem

Zpět
Nenápadný retro vzhled amerického stylu, v čisté bílé, s jemným opotřebovaným vzhledem a klasickými čistými liniemi v porovnání s francouzským venkovským stylem méně hravými - série Maple Hill se vyznačuje nadčasovou krásou a skvělou všestranností a kombinovatelností. A to včetně této kuchyňské skříně s opravdovou žulou v hnědé, šedé, bílé, uzavíratelná skříň chrání jídlo a obdélníkovým umyvadlem z vysoce kvalitní keramiky. Se dvěma zásuvkami na běžci, takže unesou i masivní příbor. Kromě toho disponuje i dvěma dvířky. Upozornění: Žulová deska, umyvadlo a přípojky na vodu musí být nainstalovány samostatně. Ze dřeva z Paulovnie a MDF, s kováním. K dispozici je i odpovídající skříňka.
MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem
22 990 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10190904

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
Poštovné zdarma
MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezem MAPLE HILL Kuchyňská skříň s žulovou deskou a dřezemDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 155 x H 65,5 x V 90 cm

dřevo z Paulownie, MDF, dřez: keramika, pracovní deska: žula bezpečná pro potraviny

bílá


Mohlo by se Vám líbit

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.