paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami

Zpět

Zásuvky jsou nádherné. Jako perfektní správce uchovají Vaše poklady v podobě spodního prádla, doplňků, či utřídí kancelářské a kuchyňské potřeby. Díky komodě Tobago s 20 praktickými zásuvkami je vše samozřejmě pohodlné. Je vytvořena v nadčasovém vzhledu rustikálního dřeva, místy připomíná starší trámy, dveře či někdejší skříň. Proto je každý kousek nejen s ohledem na barevný odstín opravdu unikát. Výborně se kombinuje s moderním nábytkem.

TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami
17 990 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10191211

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkami TOBAGO Komoda s 20 zásuvkamiDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 100 x H 40 x V 140 cm

voskované jedlové dřevo

hnědá, tmavě hnědá

pokyny pro údržbu: nevystavujte přímému slunečnímu svitu a vodě, otírejte vlhkým hadříkem

výrobek je dodáván sestavenýMohlo by se Vám líbit