paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

CAMPAGNE Komoda

Zpět

Nejhezčí systémové myšlení: 8 malých a 4 velké zásuvky s úchytkami, které vypadají jako kovové mušle, se starají o pořádek - v kanceláři, v kuchyni, v chodbě nebo v obývacím pokoji. Záleží jen na Vás. Z masivního dřeva a MDF ve stylu „Vintage-Look“. Dopřejte si s řadou CAMPAGNE kouzelnou atmosféru jižní Francie. Světlý nábytek a další doplňky nesou lehké stopy opotřebení, jako byste se z nich těšili už celá léta. Každý jednotlivý kousek dokonale podtrhne charakter Vašeho domova.

CAMPAGNE Komoda
9 990 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10183083

Dostupnost: 2 - 4 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 4 týdny.
CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE Komoda CAMPAGNE KomodaDetaily Rozměry Materiál Barva
Š 120 x H 40 x V 94 cm

MDF, dřevo Paulownie

bílá

určeno pouze do interiéru

výrobek je dodáván sestavenýDalší produkty ze série

Mohlo by se Vám líbit

CAMPAGNE Komoda se 14-ti zásuvkami
11 990 Kč Původní cena:
- 10%
CAMPAGNE Komoda
CABOTT COVE Botník
HEMINGWAY Bar v kufru
Poštovné zdarma