paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá

Zpět

skládací

nosnost až do 100 kg

pokyny pro údržbu: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a pak osušte čistým suchým hadříkem. Aby nedošlo k vysušení a popraskání povrchu nebo proniknutí vlhkosti do dřeva, doporučujeme jednou nebo dvakrát ročně nábytek impregnovat. V zimě skladujte v suchu a chladu v interiéru. Zakryjte nepromokavou plachtou, pokud je uložen venku. Po dešti nebo sněhu utřete vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a dbejte na cirkulaci vzduchu.

výrobek je dodáván sestavený

Skládací zahradní nábytek je prostě bezkonkurenční. Když chcete sedět v dopoledních a odpoledních hodinách na slunci. Když potřebujete prostor pro hraní kroketu. Nebo pokud je Vaše kůlna či garáž menší než hangár. S nábytkem z řady Parklife provedete jakoukoliv změnu zcela jednoduše - v perfektním a elegantním stylu. Voděodolné kusy nábytku jsou tradičním způsobem vyrobeny z akátového dřeva. S rámem z pozinkované oceli s práškovým nástřikem. K dispozici jsou skládací židle s opěrkami i bez opěrek, lavice, dva stoly, balkonový stolek a skládací příruční stolek.

PARKLIFE Skládací židle s područkami
1 890 Kč
1 190 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10196298

NEDOSTUPNÝ

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ
PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY Z NAŠÍ NABÍDKY

PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá PARKLIFE Skládací židle s područkami - hnědá/černá


Mohlo by se Vám líbit

HOPKINS Křeslo
TODAY Židle - černá
CHAMBERS Lavička - hnědá
HIGH NOON Židle - hnědá
BLOCK PARTY Lehátko s podložkou
9 990 Kč Původní cena:
- 50%
ROCK N SOUL Židle
LILOU Židle - tm. šedá
SHELL Židle set 2 ks - bílá
SHOW ME HEAVEN Houpací síť, pruhy 245 x 100 cm
849 Kč Původní cena:
- 53%
prev next