paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá

Zpět

skládací

nosnost až do 100 kg

pokyny pro údržbu: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a pak osušte čistým suchým hadříkem. Aby nedošlo k vysušení a popraskání povrchu nebo proniknutí vlhkosti do dřeva, doporučujeme jednou nebo dvakrát ročně nábytek impregnovat. V zimě skladujte v suchu a chladu v interiéru. Zakryjte nepromokavou plachtou, pokud je uložen venku. Po dešti nebo sněhu utřete vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a dbejte na cirkulaci vzduchu.

výrobek je dodáván sestavený

Skládací zahradní nábytek je prostě bezkonkurenční. Když chcete sedět v dopoledních a odpoledních hodinách na slunci. Když potřebujete prostor pro hraní kroketu. Nebo pokud je Vaše kůlna či garáž menší než hangár. S nábytkem z řady Parklife provedete jakoukoliv změnu zcela jednoduše - v perfektním a elegantním stylu. Voděodolné kusy nábytku jsou tradičním způsobem vyrobeny z akátového dřeva. S rámem z pozinkované oceli s práškovým nástřikem. K dispozici jsou skládací židle s opěrkami i bez opěrek, lavice, dva stoly, balkonový stolek a skládací příruční stolek.

PARKLIFE Skládací židle s područkami
1 890 Kč
1 290 Kč
cena včetně DPH

Artiklové číslo: 10202368

NEDOSTUPNÝ

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ
PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ PRODUKTY Z NAŠÍ NABÍDKY

PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá


Mohlo by se Vám líbit

NEW DENMARK Židle
TODAY Židle - černá
SHELL Židle set 2 ks - bílá
MILADY Židle s polštářem
3 990 Kč Původní cena:
- 25%
CHAMBERS Lavička - hnědá
HOPKINS Židle
COPPERFIELD Židle - antracitová
PATCH Podnožka
SUNDAY Křeslo s polštářem
3 990 Kč Původní cena:
- 30%
CROSS COUNTRY Židle - hnědá
CROSS COUNTRY Židle - bílá
prev next