paperplane social-pinterest social-facebook social-twitter instagram email social-pinterest google-plus bag

PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá

Zpět

LETNÍ VÝPRODEJ AŽ - 50%

Skládací zahradní nábytek je prostě bezkonkurenční. Když chcete sedět v dopoledních a odpoledních hodinách na slunci. Když potřebujete prostor pro hraní kroketu. Nebo pokud je Vaše kůlna či garáž menší než hangár. S nábytkem z řady Parklife provedete jakoukoliv změnu zcela jednoduše - v perfektním a elegantním stylu. Voděodolné kusy nábytku jsou tradičním způsobem vyrobeny z akátového dřeva. S rámem z pozinkované oceli s práškovým nástřikem. K dispozici jsou skládací židle s opěrkami i bez opěrek, lavice, dva stoly, balkonový stolek a skládací příruční stolek.

PARKLIFE Skládací židle s područkami
1 890 Kč
1 290 Kč
cena včetně DPH

Varianty:

10196298  

Artiklové číslo: 10202368

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Nadrozměrná doprava

Objednáváte více kusů než máme aktuálně skladem (cca 0 ks), zboží Vám rádi objednáme v centrálním skladě. Dostupnost se prodlouží o cca 2 - 3 týdny.
PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá PARKLIFE Skládací židle s područkami - bílá/hnědá
-32%Detaily Rozměry Materiál Barva
Š 59 x H 52 x V 90 cm, sedací výška 49 cm

FSC certifikované akátové dřevo (olejované), kov pozinkovaný a práškově lakovaný

bílá, hnědá

skládací

nosnost až do 100 kg

pokyny pro údržbu: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a pak osušte čistým suchým hadříkem. Aby nedošlo k vysušení a popraskání povrchu nebo proniknutí vlhkosti do dřeva, doporučujeme jednou nebo dvakrát ročně nábytek impregnovat. V zimě skladujte v suchu a chladu v interiéru. Zakryjte nepromokavou plachtou, pokud je uložen venku. Po dešti nebo sněhu utřete vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a dbejte na cirkulaci vzduchu.

výrobek je dodáván sestavenýMohlo by se Vám líbit

SHELL Židle set 2 ks - šedohnědá
SHOW ME HEAVEN Houpací síť, pruhy 300 x 140 cm
999 Kč Původní cena:
- 30%
BOLLYWOOD Režisérská židle - modrá
899 Kč Původní cena:
- 30%
HOPKINS Židle
BLOCK PARTY Lehátko s podložkou
9 990 Kč Původní cena:
- 40%
TERRACE HILL Židle
1 490 Kč Původní cena:
- 33%
LILOU Židle - tm. šedá
LILOU Židle - písková
CAMPAGNE Židle
TODAY Židle - černá
PARKLIFE Skládací židle - hnědá/bílá
1 590 Kč Původní cena:
- 31%
BOLLYWOOD Režisérská židle - červená
899 Kč Původní cena:
- 30%
prev next